گیم هیتمن 2، نسخه کامل (برای کامپیوتر)دانلود گیم هیتمن 2، نسخه کامل (برای کامپیوتر)


Hitman 2 Gold Edition PC Game


(تست شده توسط رایان گرافیک)


 


 


بازی هیتمن 2، نسخه کامل (برای کامپیوتر) - Hitman 2 Gold Edition PC Game


 


 


Hitman 2 Gold Edition نسخه کامل و با تمامی DLCهای هیتمن است که به تازگی برای کامپیوتر منتشر شده است. گیم هیتمن Hitman 2 توسط استودیو IO Interactive ساخته و توسط کمپانی مشهور Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر میشود.


 


در این نسخه از سری گیم های Hitman شما مانند قبل به عنوان Agent 47 برای یک سازمان ICA کار میکنید. مامور 47 به عنوان یک قاتل حرفه ای به مکان های مختلف سفر میکند و هدف های بزرگ را از بین میبرد.


 


گیم Hitman 2 دارای 6 مرحله است که در 6 مکان مختلف هستند. یکی از این مرحله ها در یک مسیر مسابقه در شهر میامی در کشور آمریکا اتفاق میفتد. در این نسخه میتوانید گجت های مختلف را با خود ببرید و همچنین یک کیف نیز میتوانید داشته باشید تا بتوانید تفنگ های بزرگ را در آن بگذارید و بدون آن که کسی به شما شک کند مراحل را رد کنید.


 


هدف اصلی مامور 47 در گیم این است که یک مشتری زیرک و مرموز را از بین ببرد اما وقتی هویت واقعی او را میفهمد و واقعیت راجع به گذشته اش را کشف میکند، همه چیز تغییر پیدا میکند.


 


راه ها و انتخاب های زیادی برای از بین بردن هدف هایتان وجود دارد که میتواند به جذابیت گیم کمک کند و شما را برای ساعت ها سرگرم خود کند.


 


در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط گیم و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.
این مطلب موقتا غیر فعال است

( 1 کامنت – مشاهده کامنت ها )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *